Tuesday, April 9, 2013

Naziści, czyli - czemu Żydzi kultywuja kłamstwo?

Ten post piszę kilka dni. Chcę uniknąć emocjonalnych słów, wyskoków z których potem musiał bym się wycofywać. Ewą Wójciak nie jestem - żaden szemrany autorytet w mojej obronie nie stanie, muszę liczyć się ze słowami.

Więc od czego tu zacząć?
Od zdjęcia?
 Zacznijmy od zdjęcia, od czegoś muszę.
 Na zdjęciach tabliczki umieszczone przy bramie prowadzącej na cmentarz żydowski w Tarnowie.
Ani szczególnie ważne historycznie, ani artystycznie ciekawe - po prostu... symptomatyczne.


Na czym polega ta symptomatyczność?
No popatrzmy "murdered by the Nasis"... Zamordowani przez nazistów!
Jak wiadomo naziści przywędrowali do Europy z Atlantydy  i po upadku Berlina praktycznie w całości wyparowali...
Zostali natomiast Polacy, jak wiadomo wysysający antysemityzm z mlekiem matek.

Zacytujmy Tischnera - "jest cała prawda, półprawda i gówno prawda" - owi "naziści" to właśnie klasyczny przykład gówno prawdy - naziści byli NIEMCAMI! "wypierdkami germańskiego ducha" (Tuwim). Nie przywędrowali tu z Atlantydy, nie pojawili się znikąd - byli tu w centrum Europy od zawsze. Jeśli idee Hitlera trafiły na podatny grunt, to znaczy że NIEMCY chcieli zabijać Żydów, chcieli odbierać im majątki, chcieli czuć się kimś lepszym! I ... zrobili to!.

A Polacy? No cóż my nazistami nie jesteśmy - my jesteśmy kimś gorszym - jesteśmy Polakami.
Może z nas Agnieszka Holland robić pół debili niezdających sobie sprawy z tego że Jezus był Żydem...
Nieuctwo nie czyni z człowieka bandyty - ale tak to zostało zasugerowane.
Może nas owa reżyserka pomawiać w nikczemny (bo uniemożliwiający obronę) sposób mimochodem rzucając kalumnię na koniec (świetnego jak by nie patrzeć filmu)  "W ciemności" - bo ktoś, rzekomo, podobno, miał powiedzieć po tym jak Socha odniósł obrażenia w wypadku że "dobrze mu tak, bo pomagał Żydom"... hmmm bez tego obraz byłby niestrawny dla środowisk żydowskich? Nie może Polak być pozytywnym bohaterem? Trzeba nas unurzać, ugnoić, upodlić, obsmarować, obrzucić błotem... Jak się nie da wprost, to zza zasłony "podobno ktoś powiedział"...

Trzeba kłamać o "nazistach"? Trzeba przemilczać komunistów - którzy w dziele gnębienia Żydów odnosili sukcesy nie mniejsze niż Niemcy? No bo kto w końcu robił czystki etniczne w PRL? My Polacy, czy okupująca nas banda KOMUNISTÓW z Gomółką i Jaruzelskim na czele! Ale nie komunistyczny antysemityzm się przemilcza, tuszuje, zapomina, zasłania rzekomym "wyssanym z mlekiem matek"antysemityzmem Polaków.

6 comments:

sukienka w kropki said...

Trudno się nie ustosunkować do tego co napisałeś choć i znaleźć odpowiednie słowa także jest niełatwo. Myślę że masz rację w tym co piszesz, z pewnością było przyzwolenie na takie postawy i to nie tylko wśród Niemców i Polaków ale w całej Europie i to od zarania dziejów jak nas uczy historia. A dlaczego? Można by o tym długo dywagować z punktu widzenia różnych nauk. A dlaczego to robią Żydzi? Dlaczego udaje się że wszystko się zmieniło? Może tak jest wygodniej?

ikroopka said...

Filmu nie widziałam, więc się nie wypowiadam, ale nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tą tablicą?
czemu przeszkadza Ci wyrażenie 'zamordowani przez nazistów'?
Jednak nie wszyscy Niemcy byli nazistami.

makroman said...

Ikroopko - bo jednocześnie środowiska żydowskie unikają jak diabeł święconej wody stwierdzeń iż za pogromami np kieleckim czy krakowskim stali komuniści a nie Polacy. Po prostu domagam się elementarnej uczciwości.

Adam said...

Kobiety to jednak też wzrokowcy. Kiedyś nawet nie myślałem, że jakaś dziewczyna może na mnie spojrzeć... Bylem zaniedbany , zalany tłuszczem z depresją i nie ma co się im dziwić. W interncie natrafiłem na zrzucamykilogramy@gmail.com w ciągu niespełna 4 miesięcy zgubiłem 23 kg tłuszczu!! Moje samopoczucie się poprawiło, a dziewczyny zaczęły się patrzeć na mnie!! Może teraz znajdę ta jedyną!!ALe najważniejsze jest to że pozbylem sie tym samym depresji.


ikroopka said...

Może dlatego, że w pogromach brali udział też 'zwykli Polacy'?

makroman said...

Ikroopko a czy "zwykli Niemcy "nie brali udziału w zbrodniach?
Z drugiej strony - mamy pogrom kielecki,dokonany podobno przez zwykłych Polaków, wiadomo że ofiary broniły się z użyciem broni palnej a pośród zastrzelonych napastników są wyłącznie młodzi mężczyźni w wieku poborowym... zastanawiający szczegół.